Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Były w śledziach, teraz w taczce... czyli jak przemycają narkotyki do więzienia w Czerwonym Borze

Kolejną próbę przemycenia narkotyków do Zakładu Karnego w Czerwonym Borze udaremnili strażnicy więzienni. 54 kapsułki z najprawdopodobniej amfetaminą ukryte były w taczce. Na tern więzienia wprowadzali ją więźniowie wracając z pracy.

O zdarzeniu poinformowała policja zaalarmowana przez straż więzienną. To właśnie strażnicy kontrolując sprzęt będący w posiadaniu osadzonych powracających z niedozorowanej pracy poza zakładem odnaleźli ukryte w jednej z taczek 54 kapsułki z zawartością białego proszku. Wstępne badania substancji wykazały, że może to być amfetamina. Teraz policjanci usiłują rozwikłać zagadkę nie tylko kiedy i kto ukrył narkotyki w taczce, ale także do kogo narkotyki miały trafić.
Przypomnijmy to już druga w ostatnich dniach ujawniona próba przemycenia narkotyków do więzienia. Kilka dni temu narkotyki znaleziono schowane w koreczkach śledziowych znajdujący się w świątecznej paczce przesłanej jednemu z więźniów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę