Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek z łosiem

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

21- letni mężczyzna zginął w wyniku obrażeń jaki doznał w wypadku, którego sprawcą był łoś. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek wieczorem na krajowej 61 w pobliżu Grajewa. W samochodzie przed który wbiegł łoś podróżowało małżeństwo z dwójką małych dzieci.

Rodzina podróżowała samochodem marki mazda. Jak podaje policja 21- letni mężczyzna wraz z żoną i dwójką dzieci 2-letnią dziewczynką i 6-miesięcznym chłopcem j jechał trasą 61 gdy nagle na wysokości miejscowości Danowo przed pojazd wbiegł łoś. Kierowca nie miał szans, by wyhamować. Z dużą siłą uderzył w zwierzę, które padło na miejscu. Kobiecie i dzieciom nic się nie stało. Kierowca w stanie ciężkim trafił do szpitala. Niestety pomimo natychmiastowej pomocy lekarzy mężczyzna zmarł następnego dnia rano.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę