środa, 20 marca 2019 napisz DONOS@

Salon meblowy z Żabiej najlepszy w województwie...

Do wyborów miss i rankingów najlepszych samochodów roku zdołaliśmy już przywyknąć... Plebiscytów jest jednak dużo więcej. Swój mają także właściciele salonów meblowych. I właśnie w konkursie na Najlepszy Salon Roku 2009 wydawnictwa „Meble Plus” w województwie podlaskim triumfował salon Meblux z Łomży. Za nim uplasowały się salony Vega Meble i Meble Idea ze stolicy województwa.

Tomasz Bogdan (po prawej) odbiera certyfikat potwierdzający przyznanie nagrody Salon Roku 2009
Tomasz Bogdan (po prawej) odbiera certyfikat potwierdzający przyznanie nagrody Salon Roku 2009

Była to piąta edycja ogólnopolskiego rankingu. Jeszcze w poprzedniej edycji konkursu łomżyński salon przegrywał zajmował drugie miejsce przegrywając dwoma punktami z salonem Vega Meble z podbiałostockiego Księżyna. Tym razem przewaga Mebluksa była jednak znaczna – aż 11 punktów. Z wygrania konkursu radości nie kryje Tomasz Bogdan właściciel łomżyńskiego salonu meblowego.
- Już po raz drugi w działalności firmy zostaliśmy uhonorowani tym prestiżowym tytułem. W drugiej edycji konkursu – Salon Roku 2006 – zdobyliśmy tytuł ex aequo z salonem Vega Meble, a teraz jesteśmy samodzielnym liderem. Tytuł najlepszego salonu to potwierdzenie naszej rzetelności i zaangażowania w to, co robimy – mówi Tomasz Bogdan.
Dodajmy, że w plebiscycie salony meblowe oceniają producenci mebli. W tym roku były to 72 firmy, których przedstawiciele tylko w województwie podlaskim oceniali 53 salony meblowe. Łomżyński Meblux (ul. Żabia 4) zdobył 45 punktów. Najlepszy w Polsce salon meblowy to krakowski „Centrum Witek”, który zdobył aż 94 punkty.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę