Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Salon meblowy z Żabiej najlepszy w województwie...

Główne zdjęcie
Tomasz Bogdan (po prawej) odbiera certyfikat potwierdzający przyznanie nagrody Salon Roku 2009

Do wyborów miss i rankingów najlepszych samochodów roku zdołaliśmy już przywyknąć... Plebiscytów jest jednak dużo więcej. Swój mają także właściciele salonów meblowych. I właśnie w konkursie na Najlepszy Salon Roku 2009 wydawnictwa „Meble Plus” w województwie podlaskim triumfował salon Meblux z Łomży. Za nim uplasowały się salony Vega Meble i Meble Idea ze stolicy województwa.

Była to piąta edycja ogólnopolskiego rankingu. Jeszcze w poprzedniej edycji konkursu łomżyński salon przegrywał zajmował drugie miejsce przegrywając dwoma punktami z salonem Vega Meble z podbiałostockiego Księżyna. Tym razem przewaga Mebluksa była jednak znaczna – aż 11 punktów. Z wygrania konkursu radości nie kryje Tomasz Bogdan właściciel łomżyńskiego salonu meblowego.
- Już po raz drugi w działalności firmy zostaliśmy uhonorowani tym prestiżowym tytułem. W drugiej edycji konkursu – Salon Roku 2006 – zdobyliśmy tytuł ex aequo z salonem Vega Meble, a teraz jesteśmy samodzielnym liderem. Tytuł najlepszego salonu to potwierdzenie naszej rzetelności i zaangażowania w to, co robimy – mówi Tomasz Bogdan.
Dodajmy, że w plebiscycie salony meblowe oceniają producenci mebli. W tym roku były to 72 firmy, których przedstawiciele tylko w województwie podlaskim oceniali 53 salony meblowe. Łomżyński Meblux (ul. Żabia 4) zdobył 45 punktów. Najlepszy w Polsce salon meblowy to krakowski „Centrum Witek”, który zdobył aż 94 punkty.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę