Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Gazeta Wyborcza: Wyrzucają Czeczenów (z Łomży)

Poseł PiS Lech Kołakowski dopiął swego. Ośrodek dla uchodźców w Łomży będzie istniał tylko do czerwca – podała Gazeta Wyborcza. Sam poseł twierdzi, że spodziewa się takiej decyzji Urzędu ds Cudzoziemców, ale dodaje, że informacja o tym, że nie nie będzie ogłaszanego przetargu na prowadzenie ośrodka dla uchodźców w Łomży do tej pory do niego nie dotarła.

„GW” informując, że poseł od września zabiegał o likwidację ośrodka, zarzuca Kołakowskiemu, że rozpętał w mieście kampanię nienawiści.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę