Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Nieuczciwy przewoźnik

O nietypowej kradzieży zostali powiadomieni policjanci z Grajewa. Zgłoszenie telefonicznie dokonała grupa Litwinów, która jechał do Holandii. Ich kierowca zatrzymał się przed jednym z przydrożnych barów w okolicy miasta, a gdy pasażerowie robili zakupy przewoźnik odjechał wraz z ich bagażem.

Policjanci dzięki współpracy z sąsiednią jednostką zatrzymali busa i jadącego nim 21-letniego obywatela Litwy oraz odzyskali cały bagaż, którego wartość oszacowano na 11 tys zł. Litwin, który chciał okraść rodaków, za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę