środa, 21 listopada 2018 napisz DONOS@

Nieuczciwy przewoźnik

O nietypowej kradzieży zostali powiadomieni policjanci z Grajewa. Zgłoszenie telefonicznie dokonała grupa Litwinów, która jechał do Holandii. Ich kierowca zatrzymał się przed jednym z przydrożnych barów w okolicy miasta, a gdy pasażerowie robili zakupy przewoźnik odjechał wraz z ich bagażem.

Policjanci dzięki współpracy z sąsiednią jednostką zatrzymali busa i jadącego nim 21-letniego obywatela Litwy oraz odzyskali cały bagaż, którego wartość oszacowano na 11 tys zł. Litwin, który chciał okraść rodaków, za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

181019011825.gif

 
181116110919.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę