Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Fiodorow czwarta w Zimowym Puchar Europy w rzucie młotem

Główne zdjęcie
Joanna Fiodorow

Joanna Fiodorow (LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża) przebywająca na zgrupowaniu sportowym Kadry Polski we Francji wystartowała w Zimowym Pucharze Europy w rzutach. W konkursie rozegrany w Arles zawodniczka „Prefbetu” startująca w kategorii młodzieżowej w rzucie młotem zajęła IV miejsce uzyskując wynik 61,55m.

I choć osiągnięty w Arles wynik nawet nie jest zbliżony do rekordu życiowego Joanny Fiodorow, sama zawodniczka nie ukrywa zadowolenia z występu.
- Co prawda do rekordu życiowego zabrakło 1 metr 35 cm, ale w sezonie 2009 o tej porze rzucałam o 5 metrów bliżej mniej więc myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku – mówi zawodniczka „Prefbetu”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę