Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Witaj Wiosno 2010 !!!

W tym roku nasze dzieciaki nie mogły doczekać się wiosny. Aż wreszcie nadeszła, przynajmniej ta kalendarzowa. Z tej też okazji w poniedziałek 22 marca 2010 r. pięcio- i sześciolatki pomaszerowały na jej powitanie na Stary Rynek, niosąc w rękach "Śmieciowe Potwory". Tam pod kierunkiem druha Krzysztofa Pyczota i harcerzy z 59 DH "Ptaki Ptakom" wzięliśmy udział w budzeniu niedźwiedzia i innych zabawach wspólnie z dziećmi z innych łomżyńskich przedszkoli. W zabawie wziął udział poseł Lech Kołakowski. Przybyła również policjantka z Miejskiej Komendy Policji, wręczając dzieciom odblaski i lizaki. Jesteśmy bardzo dumni ponieważ na tej uroczystości zdobyliśmy Puchar Rektora Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży za najpiękniej przebraną osobę za Panią Wiosnę. Otrzymaliśmy również dwie Nagrody Główne: pierwsza za wykonanie dwóch budek lęgowy, druga za wykonanie transparentu z hasłem ekologicznym. Serdecznie dziękujemy PRZYJACIOŁOM PRZEDSZKOLA ,którzy pomogli nam w przygotowaniach do konkursów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 23 marca 2010 23:41
Data ostatniej edycji: śr, 24 marca 2010 00:46:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę