Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Wczoraj skopał hondę... dziś trafi do więzienia

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na ulicy Zjazd w Łomży. Przed jadącą w kierunku Piątnicy hondę CRV wyskoczył mężczyzna, który następnie zaczął niszczyć samochód. Właściciel pojazdu straty oszacował na 6 tys zł.

Do zdarzenia doszło około 19.45. Mężczyzna, który wyskoczył przez hondę uszkodził jej prawe lusterko, skopał prawe przednie i tylne drzwi i uszkodził lakier. Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci chwilę po tym zatrzymali odpowiedzialnego za te zniszczenia 28-letniego mieszkańca Łomży. Okazało się, że był pijany.
- Mężczyzna miał 1,72 promila alkoholu w organizmie – mówi Izabela Białomyzy z zespołu prasowego KMP w Łomży. - Okazało się także, że mężczyzna ten poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Łomży. W związku z jego wcześniejszą działalnością i prawomocnymi wyrokami sąd  wydał nakaz jego doprowadzenia do zakładu karnego.
Jak mówi Białomyzy jeszcze dziś 28-latek tak trafi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę