Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Medale łomżyńskich karateków

Cztery medale złote, jeden srebrny i pięć brązowych przywieźli karatecy z Łomżyńskiego Klubu Karate z odbywających się w sobotę w Tomaszowie Lubelskim Mistrzostw Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin. Najlepiej z naszych zaprezentowała się Aleksandra Zajkowska, która wywalczyła dwa złota. Na najwyższym podium stanęła także jej młodsza siostra Karolina, która złoto wywalczyła w kata młodziczek. Trzeci złoty medal dla ŁKK wywalczył Maciej Tercjak.

W imprezie wzięło udział 286 zawodników z 26 ośrodków z czterech województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego i lubelskiego. Łomżanie pojechali na te zawody silna grupą - 20 zawodników. I po raz kolejny okazało się, że na matach rewelacyjnie radzą sobie dziewczyny z miasta.  Pięć z nich zdobyło  w sumie sześć medali. Poza  siostrami Zajkowskimi – Aleksandrą (złoto:  kobiety -55, i lekki kontakt -zdobyła też tytuł najlepszej zawodniczki zawodów), oraz Karoliną (złoto: kata młodziczek) na podium stawały także  Karolina Chaberek (trzecie miejsce dziewczyny +55), Natalia Sieniawska (trzecie miejsce młodziczki -50) i Karolina Mroczkowska (drugi miejsce kata młodziczek)  
Wśród chłopców poza złotym medalem Macieja Tercjaka (chłopcy -65) brązowe medale zdobyli: Damian Trzaska (młodzicy -55) i Patryk Ciszewski (kata młodzików).
Dziesiąty medal wywalczyła cała młodzieżowa drużyna ŁKK, która zajęła trzecie miejsce w turnieju.
Sędzią głównym mistrzostw był shihan Andrzej Drewniak.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę