Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zielony Dzień w "piątce"

Kalendarzowa wiosna w najbliższą niedzielę czyli 21 marca, za oknami jeszcze świat szary, ze zwałami pozostałego po zimie śniegu, a w naszym przedszkolu już dziś - 19 marca 2010 - było zielono. Przedszkolaki obchodziły ZIELONY DZIEŃ. Od pierwszych godzin porannych nadciągały z wesołym uśmiechem przebrane na zielono dzieci.Na nie, już czekały na zielono ubrane nauczycielki. Główne uroczystości rozpoczęły się po śniadaniu. Na początek, zebrane w największej sali dzieci, obejrzały przedstawienie "Witaj Wiosno" w wykonaniu sześciolatków. Następnie odbył się konkurs ekologiczny, w którym dzieci świetnie poradziły sobie z trudnymi pytaniami. Kolejny punkt programu to zagadki smakowe, słuchowe i dotykowe serii "Zaczarowany woreczek". W dalszej części dzieci podzielone na grupy wykonały prace plastyczne przedstawiające naszą zieloną kulę ziemską, bogatą w rośliny i zwierzęta. Wiele emocji przeżyły dzieci, oglądając przedstawienie "Zielony Kapturek i przyjaciele" w wykonaniu nauczycielek i personelu przedszkola. Po przedstawieniu dyrektor przedszkola Pani Jadwiga Juchniewicz ogłosiła wyniki konkursu "Najstraszniejszy Potwór Śmieciowy", wręczyła dyplomy i nagrody. Komisja konkursowa przyznała po jednej Nagrodzie Głównej z każdej grupy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Poczęstunkiem z zielonych kanapek zakończono uroczystość.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Nagroda główna grupa trzylatków
Foto: Nagroda główna - grupa czterolatków
Foto: Nagroda główna grupa sześciolatków
Foto: Nagroda główna grupa pięciolatków
Agata Komorowska
pt, 19 marca 2010 21:38
Data ostatniej edycji: wt, 23 marca 2010 23:39:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę