Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Multikino będzie w Łomży...

W planowanej u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego w Łomży Galerii Veneda powstanie 5-salowy kompleks kinowy. Echo Investment, które chce tu wybudować dużą galerię handlową z hipermarketem, poinformowało o podpisaniu listu intencyjnego z Multikino S.A.

Multikino S.A. jest jednym z największych operatorów multipleksów w Polsce oraz niekwestionowanym liderem aktywności pozafilmowych. W ramach sieci działa obecnie 21 nowoczesnych multipleksów w największych miastach w kraju, z 186 ekranami i 42 tysiącami miejsc.

Galeria Veneda ma mieć powierzchnię około 39000 mkw. Zgodnie z planami powstanie tu około 90 sklepów, hipermarket i wielosalowe kino. Echo Investment podaje, że rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na II połowę 2010 roku.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę