Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Caritas zbiera żywność na Święta...

Dziś i jutro wolontariusze Parafialnych Zespołów Caritas i Szkolnych Kół Caritas będą zbierać produkty żywnościowe. Mają stać w 15 łomżyńskich sklepach. Do akcji włączyły się w tym roku także parafialne zespoły z Wizny, Kolna, Szepietowa, Nura, Łap, Rzekunia, Ostrołęki i Kadzidła - te zbiórki zorganizują w swoich miejscowościach.

To kolejna przedświąteczne zbiórka żywności Caritas dla najuboższych. Wolontariusze apelują o ofiarność. Już dziś od godz. 16 do 18 będą prosić o trwałe produkty żywnościowe: mąkę, cukier, sól, makaron, ryż, olej, dżemy, słodycze itp. Jutro (w sobotę) zbiórka potrwa od godz. 9 do 17. Następnie z zebranej żywności przygotują paczki, które przed Świętami Wielkanocnymi trafią do najbardziej potrzebujących. Parafialne Zespoły Caritas podarują żywność najuboższym parafianom, a szkolne koła przekażą zebrane produkty diecezjalnej Caritas. Organizacja, jeszcze przed Świętami, rozda paczki podopiecznym Ośrodka Wsparcia Rodziny, którzy na co dzień korzystają z darmowych posiłków kuchni Caritas. Jest ich prawie 350.

as

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę