Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Zakaz transferów w ŁKS zniesiony

Wydziału Dyscypliny PZPN w Warszawie wczoraj pozytywnie rozpatrzył wniosek ŁKS-u Łomża dotyczący zniesienia zakazu transferów – poinformował Iwo Świątkowski v-ce prezes klubu. - Od dziś Klub może rejestrować nowych zawodników.

Iwo Świątkowski poinformował też, że zniesienie zakazu transferów zawodników nie jest równoznaczne z zakończeniem postępowania dyscyplinarnego prowadzonego przez PZPN wobec łomżyńskiego klubu.
-  To postępowanie toczy się nadal – podaje Świątkowski.

Runda wiosenna rozgrywek czwartej ligi piłkarskiej, w której gra obecnie ŁKS Łomża rusza w przyszłą sobotę. Łomżanie na własnym boisku mieli podejmować Włókniarza Białystok.
Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne i związaną z tym możliwość znacznego zniszczenia murawy boiska głównego, zarządzający stadionem MOSiR wnioskuje o przełożenie tego spotkania na inny termin – podał serwis lks.4lomza.pl

W siedzibie klubu przy ul. Zjazd 18 (II p.) można kupić karnety na całą rundę w cenie 50 zł i 40 zł (dla członków klubu). Ceny biletów najprawdopodobniej będą kształtowały się od 1 zł dla kobiet i dzieci do lat 12, przez 5 zł (ulgowy), 10 zł (normalny), 20 zł (wspierający) i 50 zł (sponsorski) do 100 zł za bilet kolekcjonerski z autografami piłkarzy i sponsorów.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę