Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Oszuści w Zambrowie

Policjanci z Zambrowa przestrzegają przed oszustami okradającymi mieszkające samotnie starsze osoby. Tylko we wtorek odnotowano dwa takie zdarzenia. Oszuści podawali się za sprzedających odzież bądź urzędników. Kiedy byli w środku mieszkań odwrócili uwagę lokatorów i zabrali im pieniądze.

Jak informuje oficer prasowy KPP w Zambrowie we wtorek przed południem do jednego z mieszkań na terenie miasta weszły dwie kobiety. Pod pozorem sprzedaży pościeli odwróciły uwagę samotnej lokatorki i ukradły pieniądze schowane w regale. Po południu do innego mieszkania weszło dwóch mężczyzn, którzy podali się za urzędników. Oni również odwrócili uwagę samotnie mieszkającej kobiety i ukradli pieniądze.
Teraz policjanci z Zambrowa szukają sprawców kradzieży i apelują do mieszkańców o ograniczone zaufanie w stosunku do nieznajomych osób, które próbują wejść do naszych mieszkań.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę