Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Zagrożenie mija...

Stabilizuje się sytuacja na Narwi w Bronowie. Lodowe kry, które od kilku dni zagrażały znajdującemu się tu drewnianemu mostowi spływają w dół rzeki. Wczoraj z małym zatorem lodowym, który utworzył się przed mostem poradzili sobie już tylko strażacy ochotnicy z Bronowa. Przypomnijmy w niedzielę i w nocy z poniedziałku na wtorek mostu broniło po kilkudziesięciu strażaków.

Wczorajsza akcja rozbijana lodu przed mostem w Bronowie trwała tylko 1,5 godziny – informuje dyżurny KM PSP w Łomży, dodając że tym razem nie było konieczności wzywania na pomoc innych jednostek.
Większość lodu spływającego rzeką to już małe kry, które same nie stanowią zagrożenia dla drewnianej konstrukcji przeprawy.
Także meteorolodzy mają coraz lepsze informacje. Zlodowacenie na Narwi w okolicach Wizny, Łomży stanowi już tylko 10% powierzchni rzeki. Dużo więcej lodu jest na Biebrzy. W środkowym biegu rzeki występuje pokrywa całkowita, a w dolnym zlodzenie częściowe od 50 do 80%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę