Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Góralczyk skoczy na Światowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży w Singapurze?

Adrian Góralczyk, skoczek w dal z klubu LKS Narew - Kurpiewski Łomża powołany został przez Polski Związek Lekkiej Atletyki na zgrupowanie klimatyczne na Cyprze. Adrian będzie tam przygotowywał się do sezonu od piątku przez trzy tygodnie. Wybór zawodnika z łomżyńskiej Narwi nie jest przypadkowy, ponieważ w tym roku odbędą się Światowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży w Singapurze, a Adrian ma szansę wywalczyć miejsce w reprezentacji Polski – podkreśla jego trener Jan Kotowski.

Adrian jest uczniem I kl. II LO w Łomży. Jego wyjazd na Światowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży w Singapurze będzie możliwy po spełnieniu pewnych warunków. Po pierwsze trzeba uzyskać minimum PZLA, które wynosi 7.20m. Tymczasem rekord życiowy Adriana z ubiegłego roku to 7.12m.
- Na osiągnięcie minimum będzie niewiele czasu, bo trzeba to zrobić w okresie pomiędzy 1 i 9.05.2010 – mówi Jan Kotowski.
Po spełnieniu tego wymogu, następny etap to Kwalifikacje Europejskie w Moskwie 21 - 23.05.2010r. Z zawodów moskiewskich pierwsza szóstka automatycznie kwalifikuję się na Igrzyska Olimpijski w Sigapurze 14 - 26.08.2010r.
- Bardzo cieszymy się z tego wyjazdu ponieważ przedłużająca się zima w Polsce nie pozwala na przygotowanie wysokiej formy na początek maja – podkreśla trener utalentowanego skoczka.
Pierwszy start Adrian w tym sezonie zaplanowany jest w Poznaniu 30.04.2010r.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę