Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Partia po partii, klub PO klubie...

Dwóch radnych sejmiku województwa podlaskiego opuściło klub radnych Platformy Obywatelskiej. To Sławomir Gromadzki i Andrzej Sutkowski. Warto dodać, że obaj do sejmiku weszli z list Samoobrony..., a Andrzej Gromadzki jest „naszym” radnym. Został wybranym w okręgu wyborczym nr 3 obejmującym powiaty grajewski, kolneński, łomżyński i miasto Łomża.

Obaj radni z klubu PO przenieśli się do będącego w koalicji z PO i PSL klubu Prawicy Podlasia. Po tej zmianie w 30-osobowym sejmiku Platforma na tylko 6 radnych (PP i PSL po 5), a największym klubem jest, będący w opozycji, klub radnych PiS, który skupia 9 osób.
Warto dodać, że klub Prawica Podlasia powstał po rozłamie w klubie PiS.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę