Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Wszystko co potrzebne Venedzie...?

Główne zdjęcie
Galeria Veneda

9 marca przedstawiciele Miasta Łomży i Echo Investment podpisali Akt Notarialny, ostatecznie regulujący sprawy własności terenu – poinformował Dariusz Anisiewicz – architekt, specjalista do spraw planistycznych i administracyjnych Echo Investment, reprezentujący spółkę przy podpisaniu Aktu Notarialnego. Obecnie trwa kompletowanie dokumentacji pozwalającej na złożenie wniosku o pozwolenie na budowę. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na II połowę 2010 roku. Budowa potrwa około 15 miesięcy.

Zgodnie z zapowiedziami Echo Investment na  działce u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego w Łomży zostanie zrealizowane centrum handlowe Galeria Veneda o powierzchni ok. 39 000 mkw. W programie powstanie ok. 90 sklepów i hipermarket. Klienci centrum będą mieli do dyspozycji ponad 600 miejsc parkingowych.

Koncepcja architektoniczna powstała w warszawskiej pracowni projektowej Mąka Sojka Architekci we współpracy z zespołem architektów Echo Investment.

Dodajmy, że plan zagospodarowania przestrzennego dopuszczający realizację inwestycji Echo Investment został zaskarżony przez grupę mieszkańców. W czwartek przez WSA w Białymstoku planowana jest kolejna rozprawa. Skarżący domagają się unieważnienia uchwały przyjmującej plan zagospodarowania przestrzennego jako niezgodnej z prawem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę