Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Strażacy ratowali most w Bronowie

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Przez pół dnia ponad 20 strażaków walczyło z zatorem lodowym na Narwi w Bronowie. Napływający z góry rzeki lód zagrażał drewnianemu mostowi. Strażacy najpierw z zrzucali na lodowy kry specjalne ciężarki na linach, później podpływali łodzią do większych tafli lodu i rozbijali je siekierami oraz cieli piłami spalinowymi.

Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży akcja rozpoczęła się około godziny 11.00 i zakończyła dopiero wieczorem.  Z zatorem lodowym na Narwi walczyło łącznie 23 strażaków z jednostki zawodowej w Łomży oraz dwóch jednostek ochotniczych w Bronowie i Wiźnie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę