Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

PO Borysewicza

Główne zdjęcie
Maciej Borysewicz (fot. archiwum)

Maciej Borysewicz ponownie został szefem łomżyńskich struktur Platformy Obywatelskiej. Podczas niedzielnych wyborów na drugą czteroletnią kadencję (jest przewodniczącym od marca 2006 roku) wybrało go 39 z 44 obecnych na sali członków Platformy mogących uczestniczyć w tym głosowaniu. W nowych władzach miejskich struktur PO Borysewicz ma trzech zastępców. Zostali nimi: Cezary Szymonowicz, Marek Szynkiewicz i Maciej Głaz.

Borysewicz był jedynym kandydatem na fotel przewodniczącego łomżyńskich struktur PO.  Przed głosowaniem wsparcia udzielił mu obecny na „zjeździe” poseł Robert Tyszkiewicz, szef stryktur partii w województwie.
Działacze PO w niedzielę wybierali także władze powiatowe partii: Radę Powiatu (41 osób), zarząd powiatu (13) oraz delegatów na zajd wojewódzki.

Borysewicz zapowiada, że najważniejszym zadaniem łomżyńskich struktur Platformy są zbliżające się wybory samorządowe, które PO chce wygrać.
- Platforma wystawi swoich kandydatów do wszystkich szczebli samorządu: sejmiku województwa, rady powiatu, rady miasta, rad gmin, a także na prezydenta Łomży i wójtów wszystkich okolicznych gmin – zapowiada Borysewicz.
Przewodniczący PO  mówi, że nie na razie nie ma wyłonionego kandydata na prezydenta Łomży, i że ma on być ogłoszony w maju.
- Ja na pewno nie będę ubiegał się o ten urząd – mówi Borysewicz. - Będę kandydował do Rady Miast Łomża.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę