Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: rozstrzygnięcie konkursu im. H. Bielickiej

Osiemnastoletni Jakub Pawlak, pochodzący z małej miejscowości pod Łodzią zdobył Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Hanki Bielickiej "Radość spod Kapelusza", który po raz czwarty odbył się w Łomży. Uczeń IV LO w Łodzi zgłosił swój udział w obu kategoriach, ale ograniczony regulaminem zdecydował się na piosenkę, cały swój program prezentując już po ustaleniu przez jury wyników - poza konkursem.

Regulaminowe nagrody podzielili miedzy sobą młodzi białostoczanie i łomżanie - w kategorii "Piosenka" pierwszą nagrodę zdobyła Katarzyna Domalewska z Łomży, drugą - Adam Koronkiewicz z Białegostoku, a trzecią - Weronika Skrodzka z Łomży. W drugiej kategorii konkursowej: "Wiersz-monolog" pierwszą i drugą nagrodę zdobyły białostoczanki: Marlena Ostrowska i Joanna Czyżewska, zaś trzecie miejsce zajął Piotr Staniszewski z Łomży. Oprócz tego jedenastu młodych wykonawców nagrodzono wyróżnieniami.

W sumie w finale czwartej edycji poświęconego Hance Bielickiej konkursu wzięło udział 50 uczestników z ponad 20 miejscowości z całej Polski.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę