Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: schronisko dla zwierząt ma nowy samochód

Do stycznia służył straży miejskiej, od dziś (12.03) jest własnością schroniska dla zwierząt - władze Łomży przekazały Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami kilkuletniego fiata doblo. Co prawda samochód od 9 lat był eksploatowany przez straż miejską i przejechał już niemal 200 tysięcy kilometrów, jednak w porównaniu z dotychczasowym pojazdem schroniska może być uznany za niemal nowy.

Samochód jest położonej na skraju miasta placówce niezbędny - chociażby do transportu psów i karmy dla zwierząt. "O lepszy od dotychczasowego pojazd zabiegaliśmy u władz miasta od kilku lat"- opowiada kierownik schroniska, Bożena Jarząbek. "Szansa na spełnienie marzeń pojawiła się wraz z wymianą taboru straży miejskiej z pojazdów benzynowych na pojazdy z silnikami dieslowskimi" - dodaje.

Z należącego już do schroniska pojazdu usunięto oznakowania straży, pozostawiono jednak herb miasta i belkę ze światłami pojazdu uprzywilejowanego w ruchu, chociaż nowy właściciel nie będzie mógł z nich korzystać.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę