Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Kobieta potrącona przez samochód

48-letnia kobieta zastała ranna w wypadku jaki wczoraj wieczorem wydarzył się w okolicach wsi Zaruzie na drodze krajowej nr 61. Jadący w kierunku Ostrołęki samochód osobowy potrącił ją gdy przechodziła na drugą stronę jezdni. Kobieta ze złamaną nogą i ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala.

Jak podaje kom. Sławomir Dąborowski, oficer prasowy KMP w Łomży, ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą wypadku był 57-letni kierowca samochodu, który nie zachował ostrożności.
- Kobieta przechodziła z lewej strony jezdni na prawą, więc nie można powiedzieć, że nagle wtargnęła pod samochód  - mówi policjant.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę