Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Na wsi czas na wypełnianie wniosków...

Od poniedziałku rolnicy ponownie mogą składać wnioski o płatności bezpośrednie do gruntów. W tym roku rolnicy do wypełnienia mają tylko jeden formularz dla w sumie 10 różnych rodzajów płatności.

Do ponad 1,3 mln rolników, którzy ubiegali się o płatności obszarowe w ubiegłym roku, ARiMR wysłała już pocztą tzw. wnioski "spersonalizowane", które są w dużej części wypełnione przez pracowników Agencji, którzy skorzystali z informacji znajdujących się we wnioskach o dopłaty złożonych w ubiegłym roku. Wypełniony wniosek wraz z "materiałem" graficznym należy złożyć we "właściwym" biurze powiatowym ARiMR albo przesłać pocztą pomiędzy 15 marca a 17 maja 2010 r. Przepisy dopuszczają złożenie wniosku po tym terminie, ale nie później niż do 11 czerwca 2010 r. i niestety w takim wypadku za każdy dzień roboczy opóźnienia należna rolnikowi kwota płatności będzie obniżana o 1%. Przed złożeniem wniosku rolnicy proszeni są o sprawdzenie poprawności wszystkich zawartych w nim informacji.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę