Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jak pracować to w energetyce...

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w ubiegłym roku w województwie podlaskim wyniosło 2758 zł brutto, i było o niespełna 2% wyższe niż w 2008 roku. Najsłabiej płacono w dziale związanym z produkcją odzieży – zaledwie 1602 zł, a najlepiej w energetyce. Tu średnia za cały ubiegły rok przekroczyła 4,5 tys zł.

Dane o ubiegłorocznych wynagrodzeniach w poszczególnych branżach gospodarki zawiera najnowszy Biuletyn Statystyczny. I po raz kolejny okazuje się, że w regionie aby dobrze zarabiać najlepiej pracować w firmach z działu energetyka. Tu kryją przedsiębiorstwa zajmujące się wytwarzaniem i zaopatrywaniem nas w energię elektryczną, gaz, parę wodną i gorącą wodę. W ubiegłym roku średnia płaca w tych firmach  wyniosła 4543 zł i była o niemal 9% wyższa niż rok wcześniej. W większości tych firm są też „trzynastki” i nagrody.  Dzięki temu w marcu ubiegłego roku każdy z pracowników tych firm przeciętnie dostał ponad 6,5 tys zł wypłaty, a w grudniu po 5250 zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę