Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Zapaliło się na Spokojnej...

Chwilę grozy przeżyli mieszkańcy jednego z domów przy ul. Spokojnej w Łomży. Wieczorem zapaliło się ocieplenie komina i fragment więźby dachowej ich domu. Tylko dzięki szybkiemu dostrzeżeniu płomieni ognia nikomu z domowników nic się nie stalo, a i straty materialne są niewielkie.

Jak informuje dyżurny KM PSP w Łomży strażaków o niebezpieczeństwie zawiadomiono siedem minut przed godziną 20. Już po chwili na miejscu były dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze.
- Gdy strażacy dojechali mieszkańcy już opuścili dom – relacjonuje strażak.
Sama akcja gaśnicza nie trwała długo. Strażacy ugasili ogień nim jego płomienie zdołały objąć większą powierzchnię dachu.
- Już po godzinie obie jednostki ratownicze wróciły do bazy – mówi dyżurny KM PSP, podkreślając  dzięki szybkiemu dostrzeżeniu zagrożenia i wezwaniu strażaków tym razem skończyło się niema tylko na strachu. - Gdyby ten pożar wybuchł trzy – cztery godziny później, gdy domownicy już by  spali, mogłoby być naprawdę niebezpiecznie – dodaje strażak.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę