Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Samochody na tytoń...?

Dwa samochody wypakowane papierosami zatrzymali przed weekendem łomżyńscy policjanci. Łącznie zabezpieczono ponad 6000 paczek papierosów i żadna z nich nie miała polskich znaków skarbowych akcyzy. Kierowcom obu samochodów grozi grzywna oraz do 2 lat pozbawienia wolności.

W czwartek papierosy znaleziono w zatrzymanym do kontroli drogowej osobowym fiacie. Po przeliczeniu papierosów okazało się, że policjanci znaleźli prawie 3000 paczek. Następnego dnia w takich samych okolicznościach ujawniono papierosy w volkswagenie. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę