Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Nastolatek z narkotykami

Łomżyńscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę z narkotykami. 17-latek miał przy sobie prawie 20 gramów narkotyków. Resztę dnia oraz noc spędził w policyjnym areszcie. Zarzut, jaki usłyszy młodzieniec, będzie dotyczył nielegalnego posiadania środków odurzających, za co ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, przewiduje karę nawet do 3-lat pozbawienia wolności.

Jak podaje policja narkotester jednoznacznie zidentyfikował badane substancje jako amfetaminę i marihuanę. Narkotyki zostały zabezpieczone, natomiast ich posiadacz trafił do policyjnego aresztu. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli również sprzęt do porcjowania narkotyków w postaci wagi elektronicznej i torebek strunowych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę