Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Korektę składamy na formularzu VAT-UEK!

Izba Skarbowa w Białymstoku informuje, że podmioty składające informację podsumowującą o dokonanych wewnątrzwspólnotowych dostawach/nabyciach towarów VAT-UE, w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek błędów w złożonych informacjach, zobowiązane są złożyć niezwłocznie korektę błędnej informacji podsumowującej. Owa korekta powinna zostać złożona na specjalnie do tego przeznaczonym formularzu VAT-UEK, a nie jak się to coraz częściej dzieje na formularzu VAT-UE.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę