Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mimo mrozów wody przybywa

O niemal 10 centymetrów podniósł się w ciągu doby stan wód Narwi w Łomży. Dziś o godz. 6. rano poziom rzeki wynosił tu 393 cm i do osiągnięcia stanu ostrzegawczego brakowało tylko 7 cm. Już kilka dni temu stan ostrzegawczy Narew przekroczyła w Wiźnie. Wody przybywa także w Biebrzy. W Osowcu ta rzeka osiągnęła nawet stan alarmowy – 410 cm.

Mieszkającym w pobliżu rzek z pomocą na razie przychodzi pogoda. Meteorolodzy podkreślają, że spływ wód roztopowych głównymi rzekami regionu został częściowo wyhamowany ujemnymi temperaturami. Także w najbliższych dniach utrzymać ma się taka pogoda.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę