Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: podlaska.policja.gov.pl

Odnaleziono ciało zaginionego studenta z Jedwabnego.

Dzisiaj po południu w Białymstoku na podmokłych łąkach rozciągających się między osiedlem Leśna Dolina, a ul. Jana Pawła II odnalezione zostało ciało mężczyzny. O zdarzeniu dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku telefonicznie powiadomił przypadkowy świadek, który spacerując w tych okolicach dostrzegł przez lornetkę zwłoki. Policjanci ustalili, że odnaleziony mężczyzna to zaginiony 14 lutego 2010 r. w Białymstoku student 22-letni mieszkaniec Jedwabnego.

Decyzją prokuratora ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku. Policjanci ustalają okoliczności śmierci mężczyzny. Przyczyny zgonu wykaże sekcja zwłok.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę