Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Zamieszanie wokół niedyspozycji wicemarszałka Jasionowskiego

Czy wicemarszałek Ignacy Jasionowski był pijany podczas służbowej wizyty w Brukseli? Dziś (5.03) w Białymstoku pytali o to marszałka województwa radni sejmiku z ramienia PIS. Sam zainteresowany odpowiada, że jego niedomaganie to skutek zatoru płucnego, co skończyło się blisko 10-dniowym pobytem w szpitalu. W poniedziałek wicemarszałek wróci do pracy.

Radni PIS - Karol Tylenda i Dariusz Piontkowski zastanawiają się, czy schorowana osoba powinna pełnić tak odpowiedzialną funkcję.

Marszałek województwa - Jarosław Dworzański w odpowiedzi na konferencję radnych PIS stwierdził, że zarzuty wobec wicemarszałka Jasionowskiego to element brudnej kampanii wyborczej

Wicemarszałek Jasionowski dodaje, że stan jego zdrowia pozwala mu pełnić funkcję w samorządzie wojewódzkim. Zarzuty radnych opozycji traktuje jako hipokryzję i nie zamierza spotykać się z politycznymi przeciwnikami w sądzie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę