Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Sobota to „dzień otwarty” w urzędach skarbowych

- Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych, Dzień Otwarty spotka się z dużym zainteresowaniem podatników – zapowiada Radosław Hancewicz, rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku. - Szczególnie tych, którzy potrzebują pomocy w wypełnieniu swojego zeznania podatkowego lub którym dotarcie do urzędu skarbowego w dzień roboczy może nastręczać trudności.

Radosław Hancewicz informuje, że każdy, kto chciałby złożyć zeznanie podatkowe za 2009 rok lub uzyskać niezbędne informacje oraz wskazówki dotyczące rocznego rozliczenia się z podatku dochodowego, powinien w sobotę, 6 marca br., odwiedzić swój urząd skarbowy.
6 marca br. urzędy skarbowe województwa podlaskiego organizują Dzień Otwarty. Zdecydowana większość urzędów będzie pracować od godz. 9 do 13, natomiast Pierwszy i Drugi Urząd Skarbowy w Białymstoku wydłużyły godziny pracy i będą otwarte od godz. 7.30 do 15.30.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę