Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Łomżyńscy laboranci szukają roślin zmodyfikowanych genetycznie

Tylko 4 laboratoria w Polsce badają czy rośliny, którymi karmione są zwierzęta, były modyfikowane genetycznie. Jedno z nich jest w pracowni łomżyńskiego oddziału Zakładu Higieny Weterynaryjnej.

Badana jest m.in. pasza z kukurydzy i soi. Pracownicy laboratorium szukają zmian w kodzie genetycznym rośliny. Większość dostępnych w Polsce pasz zawiera rośliny modyfikowane genetycznie. Nie zawsze jednak producenci umieszczają informację o tym na opakowaniach.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę