Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Życiowe przygody Prymusów

Tradycją Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży jest nadawanie tytułu Prymusa uczniom, którzy w semestrze uzyskali średnią ocen co najmniej 5 i mają wzorowe zachowanie. W tegorocznej, jedenastej edycji tytułem Prymusa 2010 może poszczycić się aż 32 gimnazjalistów z „Jedynki”.

Na 26 uczniów z PG nr 1, którzy zakwalifikowali się w tym roku szkolnym do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych, aż 17 to Prymusi.
- Uczniowie ci nie traktują nauki jak przykrego obowiązku. Dla nich poszukiwanie wiedzy to wielka przygoda, możliwość doskonalenia się i odnajdywania własnego miejsca w świecie – powiedziała w środę, 3 marca br., dyrektor gimnazjum Teresa Kurpiewska na uroczystości uhonorowania Prymusów dyplomami i książkami, a ich rodziców listami gratulacyjnymi. - Systematyczna praca i stawianie sobie ambitnych celów przynoszą efekty, z których dumni są rodzice, nauczyciele, a także sami Prymusi.
Spotkanie z uzdolnioną młodzieżą i rodzicami uświetnił montaż słowno-muzyczny „W poszukiwaniu zaginionych wartości”. Był to wybór myśli wybitnych twórców literatury na temat uniwersalnych prawd, takich jak miłość, piękno i dobro.
Oto Prymusi 2010: Katarzyna Dłużniewska, Sylwia Wądołowska, Adam Oleksy, Karolina Chodnicka, Mateusz Remez, Aleksandra Frołow, Kinga Karwowska, Monika Pietrzak, Beata Rybicka, Joanna Wierciszewska, Marcin Chrostowski, Urszula Wiśniewska, Marta Wiśniewska, Magda Urbanowska, Martyna Wicik, Konstancja Piaścik, Anna Cwalina, Katarzyna Mroczkowska, Milena Mroczkowska, Paweł Milewski, Łukasz Remez, Anna Olszyńska, Hubert Lipiński, Martyna Danowska, Piotr Komorowski, Marta Szymańska, Paulina Barwikowska, Magdalena Korytkowska, Katarzyna Pawelczyk, Kamil Bzura, Bartosz Zaniewski i Aleksandra Białomyzy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę