Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Rząd dołoży nam do dróg... niespełna 6 km dróg

Główne zdjęcie
29.07.2009 Gmina Łomża, otwarcie pierwszej w regionie Schetynówki we wsi Zaoisin

Około 150 km dróg gminnych i powiatowych zostanie w tym roku zbudowanych lub zmodernizowanych w województwie podlaskim w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011. To o około 50 km mniej niż w ubiegłym roku, gdy w ramach Programu wspólnie rząd i samorządy zmodernizowały 72 odcinki o łącznej długości 198,5 km.

Wyremontowanych dróg będzie mniej bo rząd obciął nam fundusze. W poprzedniej edycji NPPDL województwo podlaskie – tak jak i wszystkie inne w kraju – dostało ponad 62,5 mln zł, a teraz jest to niespełna 54 mln zł.

W tym roku w regionie Łomży w ramach NPPDL wyremontowany ma zostać odcinek 1,7 km  ulicy Kopernika w Wiźnie, nieco ponad pół kilometra ul. Łąkowej w Łomży, 800 metrów ulicy Elewatorskiej łącznie ze skrzyżowaniem z ul. Robotniczą w Grajewie i ciąg drogowy długości 2,6 km Klukowo – Łuniewo Wielkie – Ciechanowiec powiecie wysokomazowieckim.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę