Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Strażacy pompują...

Jeszcze kilka tygodni temu strażacy ochotnicy ramię w ramię z drogowcami odśnieżali drogi w regionie. Teraz, gdy śnieg topniej, i dróg już nie trzeba odśnieżać, strażacy pługi śnieżne zamienili na pompy wodne. Tylko wczoraj strażacy ochotnicy z okolic Łomży czterokrotnie byli wzywani na pomoc przed zalewająca wodą.

- W trzech wypadkach woda dostała się do piwnic domów, w jednym zagrożona zalaniem była cała posesja – mówi dyżurny PSP w Łomży.
Strażacy interweniowali w Cydzynie Nowym (gm. Piątnica), Kramkowie (gm. Wizna), Kupiskach Starych (gm. Łomża) i w Miastkowie.
- Aby wypompować wodę z zalanej piwnicy, trzeba poświęcić nawet dwie godziny – mówi dyżurny łomżyńskiej PSP, do którego docierają wszystkie zgłoszenia o pomoc.
Dodajmy, że podtopienia nie miały związku z wylaniem którejś z rzek w regionie, a spowodowały je topniejący śnieg i spływająca w zagłębienia woda.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę