Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

2100 zł można zdobyć projektując logo promocyjne Zambrowa

Konkurs na znak, który stanie się oficjalnym symbolem identyfikacji wizualnej miasta ogłosił burmistrz Zambrowa. Konkurs skierowany jest przede wszystkim do grafików, specjalistów zajmujących się reklamą, artystów, projektantów i architektów. Ma jednak formułę otwartą i swoje propozycje do Urzędu Miasta może nadsyłać każdy.

Powinny mieć one formę wydruku na arkuszu A4, oraz wersję elektroniczną wraz z opisem. Powołana przez burmistrza komisja konkursowa oceniać będzie walory estetyczne i graficzne, oryginalność pomysłu, oddanie tożsamości i specyfiki miasta, a także nawiązanie do hasła promocyjnego "Doceń Zambrów".

Projekty można składać w zambrowskim ratuszu do końca kwietnia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę