Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Po alkohol przeszedł przez ścianę...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Mieszkaniec Zambrowa włamał się do sklepu z którego ukradł alkoholi i papierosy. W całym zdarzeniu najciekawsze jest to jak wszedł do środka. Mężczyzna zerwał siding, pod którym, za warstwą styropianu, znajdowało się okno... Niestety złodziej dług łupem się nie cieszył.

Do włamania doszło pod koniec ubiegłego tygodnia - w noc z czwartku na piątek. 25-latek włamał się do jednego z zambrowskich sklepów osiedlowych zrywając zewnętrzną elewację budynku, a następnie wybijając szybę w ukrytym oknie.  Ze sklepu zabrał alkohol i papierosy. Następnie z łupem uciekł z miejsca zdarzenia. Podejrzenia wezwanych na miejsce włamania policjantów szybko padły na 25-latka. Mundurowi nie mylili się, mężczyzna został zatrzymany z częścią skradzionego towaru.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę