Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Najpierw wiatr, później ochłodzenie

Główne zdjęcie
Prezentowane dane pochodzą z komputerowych modeli numerycznych i nie są zweryfikowane przez synoptyków! (pogodynka.pl)

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem, który może wiać w najbliższych godzinach niemal w całym kraju. Stosunkowo najsłabiej będzie wiało u nas. Południowo-zachodni wiatr w porywach w województwie podlaskim ma osiągać tylko 55-70 km/h.

Prędkość wiatru stopniowo ma narastać. Najsilniej u nas ma wiać około godziny 15. i w nocy. Po południu możliwe także okresowe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień od 2° do 4°C. W nocy temperatura spadnie, a opady deszczy zmienią się w opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Z kilkudniowych komputerowych prognoz meteorologicznych wynika, że w najbliższych dniach znowu zrobi się zimno. Temperatura od koniec tygodnia ma spaść nawet do -10°C.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę