Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Główne zdjęcie
fot. Dominika Łakomska/ AKPA/onet.pl

Łomża odgrywała już epizodziki w kilku kultowych filmach. Że „Łomża zawsze wierna”, dowiedzieliśmy się z „Rozmów kontrolowanych”. Dialog z „Misia”: „- Bardzo przepraszam, gdzie pani dostała tę herbatę? - A nie... To córka przysłała mi z Łomży” wskazywał, że w latach 80-tych było u nas lepsze zaopatrzenie niż w stołecznej Warszawie. Z Łomży pochodzi Lusia - piękna bohaterka filmu „Nie ma róży bez ognia”, którą do stolicy ściągnął Janek, chcąc w ten sposób pozbyć się z mieszkania sublokatora – byłego męża swojej żony. Ale Lusia ściągnęła tam swojego nowego narzeczonego... Teraz Łomża ponownie wraca na ekrany. Tym razem za sprawą nowego serialu TVN „Klub Szalonych Dziewic”. Paweł, mąż jednej z głównych bohaterek, chce przenieść się z Warszawy do Łomży, aby podjąć lepszą pracę, lecz Darii ten pomysł się nie podoba.

Polski serial ma być swoistą odpowiedzią na niezwykle popularną amerykańską produkcję „Seks w wielkim mieście”. Cztery bohaterki serialu – dziś trzydziestoparoletnie kobiety - to przyjaciółki ze szkolnych lat: Daria (Dominika Łakomska), Joanna (Monika Buchowiec), Karolina  (Anna Przybylska) i Magda (Anna Dereszowska). W przyjaźni są sobie niezwykle oddane, wierne i szczere. Ich rytuałem są cotygodniowe spotkania w pubie, gdzie przy ulubionym drinku - Szalona Dziewica - rozmawiają bez zahamowań o facetach, seksie i codziennych zdarzeniach. Jak to w serialach bywa, bohaterki mają również problemy. Daria ma dwójkę dzieci, a jej małżeństwo z Pawłem (Adam Woronowicz) jest pozornie szczęśliwe. Scenarzyści przewidzieli jednak, że nad parę nadciągną ciemne chmury - Paweł chce przeprowadzić się do...  Łomży! W mieście nad Narwią zamierza podjąć lepszą pracę, lecz Darii nie podoba się pomysł opuszczenia stolicy – czytamy w zapowiedzi serialu na łamach magazynu „Tele Tydzień”.
Na razie tajemnicą pozostaje to, jaką pracę Paweł chciałby w Łomży podjąć, ale korzystając z nadarzającej się okazji chcemy rozpocząć akcję promocyjną pod hasłem „Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!” Twoje argumenty, dlaczego Daria powinna zgodzić się przenieść do Łomży, możesz zamieszczać na naszym forum.
Perypetie serialowych bohaterów będzie można śledzić zaś na ekranie TVN w każdy wtorek o 21:30, począwszy od 2 marca.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę