Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pijany grabarz nie zdążył wykopać grobu

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Przykry incydent odnotowano podczas jednego z pogrzebów w Grajewie. Gdy na cmentarz przybył kondukt pogrzebowy, aby pochować ciało zmarłego okazało się że grób nie jest jeszcze wykopany. Na miejscu pracował co prawda grabarz, ale zdążył wbić łopatę w ziemię tylko dwa razy. Okazało się, że był pijany. 51-latek miał prawie 2 promile w wydychanym powietrzu.

Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia pijany grabarz tłumaczył, że doszło do nieporozumienia. Był pewien, że usługę wykopania grobu ma wykonać następnego dnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę