Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Mniej policjantów w Piątnicy

Najprawdopodobniej od 1 kwietnia przestanie funkcjonować Posterunek Policji w Piątnicy. Zgodnie z planami ma tu pozostać jedynie punkt przyjmowania interesantów, w którym będą urzędowali jedynie dzielnicowi.

Dziś w Piątnicy tak jak w Jedwabnem, Nowogrodzie i Śniadowie funkcjonują Posterunki Policji. Jest tam kierownik, a także po dwóch dzielnicowych, dochodzeniowców i funkcjonariuszy patrolu. Teraz policja chce to zmienić. Plany wprowadzenia zmiany  organizacyjnych w „piątnickiej policji” potwierdza komisarz Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży. Zamiast posterunku będzie punkt – taki jak jest np. w Wiźnie. Zmiana „posterunku” w „punkt” tłumaczona jest przede wszystkim oszczędnościami. Pięciu wycofanych z Piątnicy policjantów ma zasili bezpośrednio Komendę Miejską Policji w Łomży.  
Komisarz Dąbrowski mówi, że plany zmian organizacyjnych na posterunkach dotyczą jedynie Piątnicy. Pozostałe posterunki mają działać tak jak dotychczas.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę