Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Strażacy uratowali psy

Suka z trzema szczeniakami przez kilka dni uwięzione były w dziurze wymytej przez wodę przy kanale ciepłowniczym w okolicach uli Poznańskiej w Łomży. Nocą zwierzęta uwolnili strażacy. Na ratunek wezwała ich kobieta – mieszkanka jednego w pobliskich domów, która usłyszała piski i szczekania.

Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży strażacy na ratunek psom zostali wezwani kilka minut po godzinie 22. Zwierzęta zsunęły się w głęboką dziurę i nawet dorosła suka nie była w stanie samodzielnie wydostać się na powierzchnię. Dopiero pomoc ludzi im to umożliwiła.
Suka i trzy młode, po uwolnieniu od razu znalazły nowy dom. Zabrała je kobieta, która wezwała na ratunek strażaków.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę