Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Komisarz” w Śniadowie

Cezary Polkowski przewodniczący Rady Gminy Śniadowo z poprzedniej kadencji, a obecnie jeden z radnych gminy przez najbliższych dziewięć miesięcy będzie zastępował wójta Śniadowa. Dziś do pełnienia tej funkcji powołał go premier Donald Tusk.

Przypomnijmy Śniadowo od miesiąca nie ma wójta. Pod koniec stycznia Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie  potwierdził, że wygaszenie przez wojewodę podlaskiego mandatu dotychczasowego wójta Andrzeja Zaremby jest prawomocne. Mandat wójta Zaremby został wygaszony, bo obejmując fotel w Urzędzie Gminy w Śniadowie nie zrezygnował on ze stanowiska w zarządzie Spółdzielni Kółek Rolniczych, a łącznie obu funkcji jest niezgodne z przepisami ograniczającymi działalność gospodarczą osób publicznych.
Cezary Polkowski będzie zarządzał gminą do czasu wyboru nowego wójta. Zgodnie z wtorkową decyzją radnych gminy jego wybór nastąpi dopiero po zakończeniu tej kadencji samorządu, czyli najwcześniej w drugiej połowie listopada 2010 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę