Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Papierkowe opóźnienia z remontem drogi na Jedwabne

W dalszym ciągu nie wiadomo kiedy rozpocznie się remont drogi Piątnica – Jedwabne. Zapowiadany wiosenny termin rozpoczęcia prac wydaje się nierealny. Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku ponownie przeprowadza wybór wykonawcy inwestycji szacowanej na ok. 45 mln zł.

Przebudowa ponad 16 km drogi wojewódzkiej nr 668 ma obejmować nie tylko wymianę zniszczonej nawierzchni, ale także wzmocnienie podłoża, poszerzenie jezdni, przebudowę kilkunastu przepustów wodnych i ekologicznych oraz m.in. budowę chodników i wjazdów.
Droga ma być zmodernizowana w ciągu 18-miesięcy od podpisania umowy z wykonawca. I choć procedury jego wyłonienia rozpoczęto w połowie ubiegłego roku, to niestety do tej pory nie udało się ich zakończyć z sukcesem. Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku ponownie przeprowadza wybór wykonawcy inwestycji. Być może uda się go poznać w ...maju. To też optymistyczny termin rozpoczęcia wyczekiwanej przebudowy drogi.  
Dodajmy, że pieniądze na gruntowną przebudowę drogi Piątnica – Jedwabne zabezpieczone są w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę