Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Liczył, że będzie miło...

Prawie 2 tysiące złotych kosztowała mieszkańca Wysokiego Mazowieckiego przygodna znajomość z kobietą, którą poznał na zakrapianym alkoholem przyjęciu. 32-latka okradła przeszło dwa razy starszego mężczyznę w jego własnym mieszkaniu. W sprawę stosunków damsko-męskich włączyli się policjanci, których o pomoc poprosił poszkodowany.

Wszystko zaczęło się w jednym z mieszkań  przy ulicy Szpitalnej w Wysokiem Mazowieckiem, gdzie odbywała się zakrapiana alkoholem impreza. W pewnym momencie uczestniczący w niej 74-latek zaproponował poznanej tam wcześniej kobiecie spotkanie w swoim mieszkaniu. Jak informuje policja kilka godzin później 32-latka zjawiła się w domu mężczyzny. Podekscytowany wizytą gospodarz pochwalił się jej swoimi oszczędnościami. Gdy wyszedł do kuchni po kieliszki zaproszona pani opróżniła jego portfel z pieniędzy. Następnie niczego nie świadomy 74-latek dał kobiecie jeszcze 100 złotych i poprosił by kupiła alkohol. Wtedy kobieta wyszła z mieszkania i już nie wróciła. Następnego dnia po wytrzeźwieniu mężczyzna zorientował się, że zginęły jego oszczędności, o czym powiadomił wysokomazowieckich policjantów. Mundurowi szybko ustalili i zatrzymali kobietę, która przyznała się do kradzieży pieniędzy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę