Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Cosmetics z Łomży będzie sprzedany

Spółka Delko poinformowała o podpisaniu przedwstępnej umowę zakupu udziałów Cosmetics Sp. z o.o. w Łomży. To dystrybutor artykułów kosmetycznych i higienicznych we wschodniej i północnowschodniej Polsce.

Umowa przewiduje w pierwszej fazie jej realizacji dokonanie zakupu większościowego pakietu udziałów Cosmetics Sp. z o.o., zaś docelowo przejęcie 100% udziałów przez DELKO S.A. Transakcja zakupu będzie miała miejsce po przeprowadzeniu audytu.

Cosmetics działa na rynku od 1990 r. W asortymencie firmy wstępują artykuły higieniczne, kosmetyczne oraz chemia gospodarcza. Działalność dystrybutora obejmuje kilka województw: podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, oraz część lubelskiego. Firma zajmuje się także eksportem towarów do Rosji. Jak podano w komunikacie Cosmetics posiada 1,5% udział w krajowym rynku dystrybucji kosmetyczno-chemicznej w Polsce, oraz od 20 do 60% udziału w rynkach lokalnych. Przychody spółki w 2009 roku kształtowały się na poziomie około 57 mln zł, a zysku brutto ponad 1mln zł (wyniki niezaudytowne).

Cosmetics Sp. z o.o.  posiada także 42% udziałów  w Spółce Maxi- mix Sp. z o.o. z Łomży i jest jednocześnie dostawcą artykułów drogeryjnych do sieci 57 sklepów franszyzowych pod marką Maxi-mix. Są to placówki handlowe o powierzchni od 50 m2 do 500 m2.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę