Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Hodowali na własne potrzeby... czeka ich sąd

Dwa krzaczki konopi indyjskiej znaleźli policjanci w mieszkaniu 19-latków w Łomży. Roślinki znajdowały się w specjalnie do tego przygotowanej szafce regału. Młodzi mężczyźni przyznali się do hodowli roślin na własne potrzeby, ale nie uchroni ich to przed koniecznością wytłumaczenia się z nielegalnej hodowli przed sądem.

Jak podaje mł. asp. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku funkcjonariusze z Łomży ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta hodowane są konopie indyjskie. Pojechali, aby to sprawdzić. W mieszkaniu 19-latków w doniczkach znaleźli dwa krzaki tej rośliny, które ukryte były w specjalnie do tego przygotowanej szafce regału. Dodatkowo mundurowi ujawnili nasiona konopi, specjalne lampy oświetleniowe oraz sprzęt do palenia marihuany.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę