Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

„Dziupla” w pokoiku nastolatka

Główne zdjęcie
Skradzione przedmioty odnalezione w pokoiku 15-latka. (fot. KMP Łomża)

W pokoju 15-latka z Łomży policjanci znaleźli laptopa i telefony komórkowe. Wszystko pochodziło z kradzieży. Laptopa właściciel stracił jeszcze w ubiegłym roku w Łomży, a telefony pochodziły z włamania do jednego ze sklepów w Kolnie.

Jak informuje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy KMP w Łomży w piątek policjanci z łomżyńskiej komendy otrzymali informację, że w jednym z mieszkań w mieście znajdują się rzeczy pochodzące z przestępstwa. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres i okazało się, że „cynk” był prawdziwy. W  pokoju nastolatka odnaleziono nie tylko skradzionego w Łomży laptopa, ale także kilkanaście telefonów komórkowych pochodzących z włamania do jednego ze sklepów w Kolnie.
Policjanci podają, że nieletni złodziej i paser został zatrzymany, i że „przedsiębiorczy” młodzieniec za swoje czyny odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę